Sobota 20. 4. 2024

Vitajte na stránkach našej školy

NOVINKY

• Od 25.4. 2024 začína na webstránke www.cerstvehlavicky.sk hlasovanie verejnosti, ktoré potrvá do 29.5.2024. Z hlasovanie vzíde 79 základných škôl a 79 materských škôl, ktorým bude od septembra poskytované 1x/týždenne čerstvé ovocie alebo zelenina.

Každý kto chce hlasovať sa musí pri prvom raze na webstránke zaregistrovať. Následne sa bude už len prihlasovať (obdobne ako keď sa prihlasujete na Facebook a iné sociálne siete).

Hlasovať je možné každý deň 2x – 1x za školu a 1x za škôlku.

Hlasovanie zohľadňuje počet detí školy/škôlky.

• Vedenie ZŠ s MŠ Košecké Podhradie 301 oznamuje rodičom a zákonným zástupcom žiakov základnej školy , že dňa 25.4.2024 (štvrtok) o 15,30 sa uskutoční rodičovské združenie. Najskôr bude spoločné RZ, kde dostanete informácie a pokyny k Škole v prírode . Potom budú triedne RZ.

Tešíme sa na Vás!

• Dňa 11. 4. 2024 sa v ZŠ s MŠ Košecké Podhradie uskutočnil zápis budúcich prváčikov. Deti boli snaživé, veľa sme sa od nich dozvedeli a ukázali nám, že do našej školy pribudnú ďalší šikovní žiaci.

Vitajte na stránke ZŠ s MŠ

NEPREHLIADNITE !!!!!!!!

Nový školský rok je opäť za dverami, treba si pripraviť pomôcky:

1. ROČNÍK

zošity: č. 511 s pomocnou linajkou - 5 Ks, 512 - 10 ks, 513 - 10 ks, 510 - 5 ks, 644 1 ks, 420 - 1 ks, peračník 2 obyčajné ceruzky č.1,2 a 2 atramentové perá, pastelky, guma, strúhadlo, malé 20 cm pravítko, obaly  na knihy a zošity, prezúvky. Zošity označiť iniciálami, peračník a prezúvky podpísať menom a priezviskom.

Výtvarná výchova

vodové a temperové farby, voskovky, pastelky, fixky, štetce - guľaté (č.1,5,8) a ploché (č.5,10), savú handričku, disperzné lepidlo,plastelína, čierny tuš, pierko s rúčkou, nožnice, plastový pohár na vodu, igelitový obrus (umývateľný) - veľkosť lavice, zástera (stará košeľa, tričko), výkres A4 - 20ks, A3 - 10 ks, farebné papiere (výkresy a papiere každý kus podpísať). Všetky pomôcky okrem výkresov a papierov uložiť do vrecka alebo do krabice.

Telesná výchova

tepláky, mikina (tepláková súprava), tričko, krátky rukáv, krátke nohavice, ponoťky, tenisky s bielou podrážkou, všetko označené vo vrecku.

Hygienické potreby

uterák na ruky podpísaný, s uškom a v školskej taške papierové vreckovk

2. ROČNÍK

zošity: č.  512 - 5 ks, 513 - 10 ks, 523 - 10 ks, 644 1 ks, zošit na HUV, peračník, 2 obyčajné ceruzky č.1,2 a 2 atramentové perá, pastelky, guma, strúhadlo, zelené guličkové pero, malé 20 cm pravítko, obaly  na knihy a zošity, prezúvky. Zošity označiť iniciálami, peračník a prezúvky podpísať menom a priezviskom.

Telesná výchova

tepláky, mikina (tepláková súprava), tričko, krátky rukáv, krátke nohavice, ponožky, tenisky s bielou podrážkou, všetko označené vo vrecku.

3. ROČNÍK

zošity: č.   513 - 10 ks, 523 - 10 ks, 520 - 2, 644 - 2  ks, zošit na HUV, peračník, 2 obyčajné ceruzky č.1,2 a 2 atramentové perá, pastelky, guma, strúhadlo, zelené guličkové pero, malé 30 cm pravítko, obaly  na knihy a zošity, prezúvky. Zošity označiť iniciálami, peračník a prezúvky podpísať menom a priezviskom.

4. ROČNÍK

zošity: č.  420 1  ks, 544 - 10 ks, 523 - 10 ks, 644 2 ks, zošit na HUV, peračník, 2 obyčajné ceruzky č.1,2 a 2 atramentové perá, pastelky, guma, strúhadlo, zelené guličkové pero, malé 30 cm pravítko, obaly  na knihy a zošity, prezúvky. Zošity označiť iniciálami, peračník a prezúvky podpísať menom a priezviskom.

• Základná škola s materskou školou 301, Košecké Podhradie
    018 31 Košecké Podhradie 301